25 Yıllık Tecrübe

Gerçek zamanlı teslim tarihleri ile sözünüz yeterli..

1999 yılında üç girişimcinin büyük hedeflerle yola çıkarak kurduğu Villa Yapı; üretimine ilk olarak prefabrike konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile başlamıştır. Sürekli büyümeyi kendine hedef olarak belirleyen Villa Yapı, zamanla üretim ağını genişleterek, çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatıyla birlikte sektörün lider firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Mimari ekibi ile kurulduğu günden bu güne bilindik projelendirme imalatlara bağlı kalmadan yeni nesil mühendislik kavramında çalışmalarını devam ettirmektedir.Yeni teknolojiler ışığında dünya dinamiklerini sürekli takip ederek, galvanizli çelik konstrüksiyon alanında çalışmalarına AR-GE yaparak devam etmektedir.

Uluslararası Standartların gerektirdiği koşulları kapsayan mühendislik ve iş ahlakından ödün vermeden faaliyetlerini açık ve net olarak yerine getirmektedir..Ülkeler arasında verdiği projelerini dünyanın dört bir yanına taşımayı hedef seçmiştir.. Endüstriyel ve Konut Çelik Yapı üretimi arasında Danışmanlıktan Mimari başlangıçtan mühendisliğe ve üretimden teslim safhasına kadar..Güçlü finans ekonomisi ile Devletine ve Milletine ihracatlar sağlayarak ülke ekonomisine Ciddi katkılar sağlamaktadır..

İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, Türkmenistan, Kuzey Afrika, Irak, İran, Libya, Sudan, Bulgaristan, Nijerya, Ukrayna, Gürcistan, Tacikistan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Malta, Maldivler, Cezayir gibi daha bir çok ülkede adından söz ettirerek yeni nesil çelik yapıların sevkini başarı ile gerçekleştirmenin Türkiye'mizi temsil etmenin gururunu taşımaktadır..

VillaSteel Loader Logo